Wyjątkowy dzień w życiu - Dzień Ślubu i marzenia o idealnym weselu - wiemy jak jest to ważne dla Młodej pary, Rodziny i wszystkich zaproszonych gości. Dlatego Restauracja złoty Las przygotowała zupełnie nową, bardzo atrakcyjną i niepowtarzalną propozycję organizacji przyjęć weselnych w ramach której polecamy: sale w wyjątkowym klimacie tradycyjnej karczmy, nowe kompozycje menu, dekoracje sali oraz fachową pomoc w przygotowaniach uroczystości i jej oprawy.

Jesteśmy otwarci na dodatkowe propozycje z Państwa strony , aby zorganizowana impreza w naszej restauracji była niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich jej uczestników. Zespół Restauracji Złoty Las do organizacji każdego wesela podchodzi w sposób indywidualny, stawiając na pierwszym miejscu marzenia i potrzeby Młodej Pary.

Gwarantujemy, że dania, które znajdą się na weselnych stołach, zaspokoją tak tradycyjne, jak i wyszukane gusta kulinarne. Smak i jakość potraw serwowanych w Złotym Lesie wynika z jednej strony z kunsztu i umiejętności naszych kucharzy, z drugiej zaś z faktu, że do ich przyrządzania używamy wyłącznie naturalnych składników, pochodzących od sprawdzonych, zaufanych dostawców.

Wesele to z jednej strony wspaniała uroczystość, z drugiej strony jednak spora inwestycja dla Państwa Młodych i ich rodzin. W Restauracji Złoty Las bierzemy to pod uwagę. Oferujemy konkurencyjne ceny, potrafiąc jednocześnie elastycznie dopasować się do weselnego budżetu. Menu dostosowujemy do Państwa budżetu.

Do dyspozycji naszych gości weselnych oddajemy obszerny parking przy Restauracji, możliwość skorzystania z ogródka i placu zabaw dla dzieci w miesiącach letnich. Współpracujemy z wieloma miejscami noclegowymi w okolicy, dzięki czemu ułatwimy Państwu znalezienie noclegów dla gości weselnych.

Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na wybór Restauracji Złoty Las jako miejsca na Wasze wymarzone wesele. Z naszej strony gwarantujemy, że zrobimy wszystko by w ten Najpiękniejszy Dzień w Życiu spełniał każde marzenie Państwa Młodych.

Dodatkowo dla przedłużenia wspaniałych wspomnień z tak pięknej i uniosłej uroczystości każda para otrzyma zaproszenie na specjalną kolację przy świecach w pierwszą rocznicę ślubu.